Addlink випустила nvme-накопичувачі addgame a95 для playstation 5 зі швидкістю читання до 7400 мбайт/с

17

Компанія addlink представила нову серію твердотільних nvme-накопичувачів addgame a95 у форм-факторі m. 2, призначених для використання з ігровою приставкою playstation 5. Серія складається з моделей ssd об’ємом 1, 2 і 4 тбайт, що пропонують підтримку інтерфейсу pcie 4.0 x4.

Джерело зображень: addlink

В основі накопичувачів addlink addgame a95 використовується контролер пам’яті phison ps5016-e16-32 з підтримкою протоколу nvme 1.4 і шини pcie 4.0, а також чіпи флеш-пам’яті 3d nand tlc. Виробник заявляє для новинок швидкість послідовного читання до 7400 мбайт/с, а послідовного запису — до 7000 мбайт/с, що в два рази швидше, ніж у накопичувачів стандарту pcie 3.0 і в 14 разів швидше, ніж у ssd стандарту sata.

Серія накопичувачів addgame a95 назад сумісна з шиною pcie 3.0 x4, тому новинки стануть відмінним вибором не тільки для власників ігрових приставок playstation 5, але також і для користувачів будь-яких сучасних персональних комп’ютерів.

За охолодження компонентів накопичувачів серії addgame a95 відповідає алюмінієвий радіатор висотою 9,1 мм, що входить в рамки заявлених вимог компанії sony до nvme-накопичувачів.

На всі новинки компанія надає 5-річну гарантію. Серія накопичувачів addlink addgame a95 вже з’явилася у продажу у деяких авторизованих партнерів addlink. Початок більш масової реалізації очікується в наступному місяці. Про ціни на свої накопичувачі виробник на жаль, нічого не повідомив.