Alan wake remastered залишиться без трасування променів, але запропонує підтримку nvidia dlss на пк

15

Журналісти порталу wccftech звернули увагу, що опублікований минулого тижня збірник відповідей розробників на найчастіші питання про alan wake remastered містить інформацію про технічну складову перевидання.

Джерело зображень: remedy entertainment

Нагадаємо, напередодні офіційного анонсу портал nintendopal повідомив, що ремастер alan wake буде нібито функціонувати на движку northlight (control) і запропонує трасування променів на консолях нового покоління.

Як з’ясувалося, нічого спільного з дійсністю публікація nintendopal не має: перевидання базується на вже існуючій технології alan wake і не включає рейтрейсинг.

» так як це ремастер, заснований на існуючих технологіях і движку alan wake, додавання підтримки трасування променів або hdr визнали надто трудомістким. Це б забрало ресурси в інших критично важливих областей», — пояснили автори.

Що в alan wake remastered буде, так це безкоштовний апгрейд і перенесення збережень з минулого покоління консолей на нове, підтримка особливостей контролера dualsense і поліпшена графіка, включаючи синхронізацію губ в роликах.

Повідомляється також, що пк-версія отримає підтримку формату 21:9 (ролики будуть відображатися в співвідношенні 16: 9) і технології інтелектуального масштабування nvidia dlss.

Alan wake remastered вийде 5 жовтня на pc (epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. До складу перевидання входять сюжетні доповнення «сигнал» і «письменник», а також режим з коментарями головного сценариста гри сема лейка (sam lake).