Amazon активно нарощує обсяги серверів new world, щоб впоратися з напливом мільйонів гравців

16

Amazon попросила нових гравців new world приєднуватися до серверів з низьким часом очікування черги, оскільки розробники зараз в поті чола корпят над тим, щоб впоратися з неймовірним ажіотажем навколо їх нової mmorpg.

Кілька днів тому у new world стався грандіозний запуск. на піку в грі одночасно знаходилося 758,543 гравців , що дозволило їй замкнути п’ятірку найпопулярніших ігор за весь час існування цифрового магазину steam.

за даними amazon, тільки в день релізу було зареєстровано більше мільйона гравців, і з тих пір це число з кожним днем лише зростає . Розробники очікували, що гра приверне велику кількість геймерів, але настільки величезний наплив гравців їх «відверто здивував». Результатом стало те, що багато гравців зіткнулися з довгими чергами.

У новій заяві творці відзначили, що збільшують як число доступних серверів, так і місткість вже існуючих. Це дозволить якомога більшій кількості користувачів почати гру.

A message from the new world team regarding launch, world queues, and character transfers. Pic.twitter.com/wdsrlt8w93

— new world (@playnewworld) october 1, 2021

Крім вирішення проблем з серверами, автори зараз працюють над функцією безкоштовного перенесення персонажа на будь-який інший сервер. Згідно з планами, це має статися наступного тижня.