Among us вийде на playstation і xbox «пізніше, ніж передбачалося», але все ще в 2021 році

12

Among us зберіг вражаючий імпульс з моменту раптового вибуху популярності минулого року, і коли він був запущений для nintendo switch наприкінці 2020 року, він додав ще більше гравців до своєї постійно зростаючої спільноти. Ps5, ps4, xbox series x / s і xbox one версії соціальної дедукції також були анонсовані протягом деякого часу, з запланованими запусками в 2021 році, але 2021 рік скоро підійде до кінця, так коли саме ми можемо їх очікувати?

У недавньому блозі директор спільноти innersloth вікторія тран запевнила, що among us вийде на консолі playstation і xbox все ще в 2021 році, хоча гра буде випущена трохи пізніше, ніж спочатку планувалося.

» ми все ще перебуваємо на шляху до випуску консолі цього року, хоча і пізніше, ніж ми спочатку припускали. Оскільки це некст оновлення-це більше, ніж просто патч, воно внесе (сподіваюся) дві великі зміни в гру, тому потрібно переконатися, щоб вони відповідали вимогам і сумісні на всіх платформах — пк, мобільних пристроях, консолях».

Тран пояснила, що план innersloth спочатку полягав у тому, щоб запустити гру для консолей десь у вересні, але вирішили відкласти її, щоб вони могли забезпечити певний рівень якості.

» наша ідеальна дата випуску була у вересні, але ми в кінцевому підсумку перенесли її, тому що ми не хотіли, щоб хтось, хто взяв гру на xbox або playstation, мав неоптимальний досвід, і були поставлені перешкоди на нашому шляху».

Так коли ж вийде гра? ну, ми знаємо, що це відбудеться в цьому році, але тран каже, що конкретний реліз буде оголошений коли розробник буде «впевнений на 100%».