Амортизатори на Тойота

1-31-2020

Оригінальні амортизатори Тойота індивідуально розробляються інженерами корпорації під кожну конкретну модель автомобіля. На ефективність їх роботи впливає вага машини, її характер, тип приводу і багато інших параметрів. При старті машини з переднім, заднім або повним приводом на амортизатори діють принципово різні навантаження, тому дуже важливо, щоб на автомобілі використовувався тільки спеціально розроблений саме для неї амортизатор. Очевидно, що на потужному повнопривідному автомобілі і на легкому передньопривідному седані вони повинні бути абсолютно різними. Всі ці особливості ретельно враховуються інженерами компанії Toyota. Підібрати та купити амортизатор можете тут https://japan-cars.com.ua/pages/catalog/, адже тут кращі ціни.

Стійки на Тойоту сильно впливають на комфортабельність їзди в автомобілі, а також покращує зчеплення коліс з поверхнею дороги.

Аммортизатори діляться за типами на газові, масляні і газомасляні. Масляні мають великий запас міцності, дозволяючи автомобілю зробити додатковий Пробіг, оцінюваний в 60-70 тис. кілометрів-не тільки по звичайних трасах, але і в складних дорожніх умовах, не втрачаючи при цьому якості, міцності і комфорту при їзді.

Двотрубні газові створюють підвищений комфорт при керуванні автомобілем, гарантуючи водієві контроль над дорогою в будь-яких, найнесприятливіших умовах. Однотрубні газові мають функцію саморегулювання, що забезпечує миттєву реакцію на змінюється покриття дороги і високий комфорт при русі автомобіля.

Спортивні газові забезпечують безпеку транспортного засобу і безумовну надійність в екстремальних умовах водіння. Регульовані амортизатори, призначені для легкових автомобілів з високими експлуатаційними характеристиками. Вони володіють всіма необхідними якостями для швидкої їзди, одночасно відрізняючись простотою у використанні при щоденній активності автомобіля. Вони дозволяють водієві самостійно встановлювати бажані властивості, які підходять для кожного конкретного стилю водіння. Газові високого тиску створені спеціально для використання на автомобілях з колісною формулою 4х4, пікапах, а також для спортивних моделей Тойота. Їх найвищі експлуатаційні якості, міцність і довговічність дозволяють використовувати їх як в міських, так і в несприятливих, позашляхових умовах. Вони також дозволяють налаштовувати дорожній просвіт автомобіля з урахуванням стилю водіння кожного конкретного власника автомобіля.

У нас ви завжди зможете підібрати і купити стійки на Тойоту по його артикулу або шляхом введення в пошуковий рядок VIN номера свого автомобіля.