Анонсовано вихід bloodrayne: revamped і bloodrayne 2:revamped на ps4, xbox one і switch

23

Видавець ziggurat interactive анонсував вихід ігор bloodrayne: revamped і bloodrayne 2: revamped на playstation 4, xbox one іnintendo switch в цифровому вигляді восени 2021 року. Також компаніяlimited run games випустить фізичні видання версій дляplaystation 4 і switch.

Опис перевидань від видавця:

Bloodrayne: revamped і bloodrayne 2: revamped — це поліпшені версії оригінальних ігор для консолей.

Серія хоррорів від третьої особи bloodrayne познайомила гравців з жорстокою фатальною жінкою-напіввапіром, яка подорожує поміру, щоб зірвати плани нацистів, боротися з надприродними загрозами і дізнатися більше про її вампірську спадщину. Володіючи головним героєм, динамічними боями, вампірськими силами іохватывающим весь світ сюжетом, bloodrayne і bloodrayne 2 предлагаютдинамичный і інтуїтивний ігровий процес. Улюблена шанувальниками ікритиками, серія bloodrayne стала справжнім крос-медійнимфеноменом, що охоплює ігри, комікси та фільми початку 2000-х років.

Поліпшення видань revamped включають:

  • підтримку більш високих дозволів (до 4k /3840×2160).
  • масштабовані кінематографічні відео в збільшеному дозволі.
  • поліпшення освітлення на рівні движка, а такжеполностью перероблені дані освітлення.
  • поліпшення движка для підтримки незжатих орігінальнихтекстур.
  • поліпшення таких ефектів, як відбиття, вода, туман ітені.

Локалізація представлена наступними мовами:

  • bloodrayne: озвучування та локалізований текст англійською, французькою, італійською, японською, російською та іспанською мовами.
  • bloodrayne 2: озвучування англійською та російською мовами. Локалізований текст англійською, французькою,німецькою, італійською, російською та іспанською мовами.