Apple випустила серветку для протирання дисплеїв за 1990 рублів — вона несумісна зі старими iphone

14

Сьогодні відбувся черговий захід apple, в рамках якого широкій публіці представили кілька нових пристроїв. Разом з цим apple почала продажі фірмової серветки для протирання дисплеїв за 1990 рублів.

Зображення: apple

Згідно з наявними даними, серветка для протирання дисплеїв з’явилася на сайті apple незабаром після завершення презентації нових продуктів. В описі аксесуара сказано, що він «виконаний з м’якого неабразивного матеріалу» і підходить для очищення дисплеїв пристроїв apple, в тому числі зі скла з нанотекстурою. Таким володіє професійний монітор apple pro display xdr.

Разом з описом наводиться значний список сумісних пристроїв, які можна протирати цією серветкою. Цікаво, що список сумісних iphone закінчується моделями iphone 6, iphone 6 plus і iphone se першого покоління. Це означає, що для власників старих смартфонів, таких як iphone 5s, аксесуар нібито не підходить.

Зображення: apple

Фірмова серветка apple в росії коштує 1990 рублів (в сша — $19). Вже зараз бажаючі можуть оформити замовлення на її покупку. Згідно з даними сайту apple, серветка буде доставлена покупцеві протягом 1-2 тижнів з моменту оформлення замовлення.

Нагадаємо, в рамках сьогоднішньої презентації apple представила продуктивні фірмові процесори m1 pro і m1 max, флагманські ноутбуки з цими чіпами macbook pro 16 і macbook pro 14, навушники airpods третього покоління, смарт-динамік homepod mini в трьох нових кольорах, а також анонсувала запуск macos monterey, яка стане доступна для завантаження 25 жовтня.