Apple залучає більше водіїв для тестування безпілотних автомобілів в каліфорнії

13

Apple продовжує зусилля з просування фірмових технологій автономного водіння. Компанія нещодавно залучила більшу кількість водіїв до тестування самокерованих автомобілів на дорогах каліфорнії. На початку серпня програма apple з розробки автономних транспортних засобів включала 69 тестових автомобілів і 92 пілоти. Станом на 10 вересня кількість випробувальних автомобілів не збільшилася, але програма тепер включає 114 водіїв.

Appleinsider.com

Зазначається, що ця кількість не відповідає кількості в 154 водія, досягнутому apple в жовтні 2020 року. Тим не менш, схоже, що каліфорнійський техногігант відновлює ряди зареєстрованих в програмі водіїв після того, як їх число скоротилося майже вдвічі за останній рік. Що стосується кількості автомобілів на дорогах, apple займає третє місце після waymo і gm cruise, які тестують на дорогах каліфорнії 616 і 201 самоврядний транспортний засіб відповідно. Крім того, waymo навіть отримала дозвіл для виїзду на дороги 34 автомобілів без водіїв. Apple ще не подавала заявки на видачу подібних дозволів.

Двох дтп. За останній рік кількість аварій досягла п’яти. Варто відзначити, що у всіх випадках система автономного водіння була відключена, а винуватцями дтп ставали водії інших транспортних засобів.