Автори не хотіли робити щасливу кінцівку серіалу «люцифер»

12

Поєднуючи в собі елементи фентезі і поліцейські процедури, « люцифер », прем’єра якого відбулася в 2016 році, показав життя персонажа, який покинув пекло і оселився в лос-анджелесі. З тих пір проект знайшов значну фанатську базу.

увага! нижче йдуть спойлери!

Серіал став одним з тих, хто пережив скасування від студії fox, але він потрапив на netflix, де у нього і відкрилося друге дихання. У своєму довгоочікуваному шостому і останньому сезоні, прем’єра якого відбулася 10 вересня 2021 року, герой тома елліса приймає важливе рішення. Заради рорі (бріанна хілдебранд), майбутньої дочки, він приймає покликання допомагати душам, що застрягли в пеклі, подолати свою провину і потрапити в рай. Однак його кохана хлоя залишається на землі, і тільки після її смерті вони возз’єднуються.

У новому інтерв’ю tv guide шоураннери « люцифера » ілді модрович і джо хендерсон пролили світло на те, чому вони вирішили зробити саме такий фінал. Зокрема, хендерсон зазначив, що хлоя і люцифер завжди любили один одного, а їх зв’язок виходила за рамки більш традиційних відносин, включаючи весілля. Модрович зі свого боку пояснила, чому вважає, що фінал повинен був бути саме таким, яким він виявився:

Різниця між «декерстар» (хлоя декер і люцифер морнінгстар) і іншою парою полягає в тому, що ми могли гратися з безсмертям. Ми знали, що вони будуть разом завжди, незважаючи ні на що. Щасливий кінець здавався неправильним, але також мав і щось трагічне. Так що, фінал для нас виявився тим самим моментів, коли вони чимось жертвували, але в кінцевому підсумку виявлялися разом.

Відносини люцифера і хлої дійсно унікальні тим, що вони провели більшу частину серіалу як досить платонічні партнери. Хоча вони сумували один за одним в різний час протягом шести сезонів, вони постійно дбали один про одного і знайшли свій спільний шлях, незважаючи на невдачі. У певному сенсі фінал віддає належне цьому унікальному зв’язку, яке розвинули обидва персонажі, і ми бачимо не просто закінчення типових романтичних відносин.

Іншими словами, сюжетна лінія возз’єднання хлої зі своїм партнером після смерті нагадує про те, як брати вінчестери знову зустрілися в раю в кінці « надприродного ». Це те, що не завжди вважається щасливим кінцем, але здається цілком доречним закінченням.