Багеты для картин интернет магазин

12-4-2017

Багет – слово, яке прийшло до нас з французької мови і надійно закріпилося в лексиконі творчих людей, художників, вишивальниць і навіть дзеркальщиків. Воно позначає планку, гладку або з орнаментом, з якої роблять рамки для картин, фотографій, інсталяцій, дзеркал. У нас багеты для картин интернет магазин.

Сьогодні багет є найпопулярнішим матеріалом для оздоблення предметів образотворчого мистецтва. Це і не дивно, адже він здатний підкреслити глибину кольору, тонко і витончено підкреслити ідею, стати завершальним штрихом роботи. Після оформлення багет стає частиною твору мистецтва, тому недооцінювати його не варто.

Залежно від матеріалу, складності візерунка, ширини планки вартість на багети різних типів може значно відрізнятися. Найбільш дорогими і популярними є дерев’яні вироби. Вигідною в плані вартості альтернативою першому варіанту є пластиковий багет, однак і його не варто недооцінювати, адже якісно виконану рамку часом неможливо відрізнити від обрамлення з натурального дерева.

Майстерня «ArtBaget» надає можливість вибрати багет для картин двох типів – дерев’яний і пластиковий. У нас величезний вибір форм, кольорів, текстур і орнаментів. Тому ви точно зможете здивувати своїх клієнтів. Крім того, колекція постійно поповнюється новинками.