Блок живлення evga supernova 1000 gt має модульну систему кабелів

12

Компанія evga анонсувала блок живлення supernova 1000 gt, призначений для установки в потужні робочі станції і високопродуктивні ігрові комп’ютери.

Тут і нижче зображення evga

Новинка має сертифікат 80 plus gold. У конструкції застосовуються на 100% японські конденсатори високої якості. Довговічність і надійність розробник підкріплює десятирічною гарантією.

Потужність становить 1000 вт. Заявлена ефективність досягає 93 % при 50-відсотковому навантаженні.

Реалізована повністю модульна система кабелів, завдяки чому можна застосовувати тільки ті підключення, які необхідні в поточній конфігурації пк. Таким чином, усуваються непотрібні дроти, що сприяє поліпшенню циркуляції повітря.

В системі охолодження використаний 135-міліметровий вентилятор на гідродинамічному підшипнику. При навантаженнях до 30% цей кулер повністю зупиняється, завдяки чому рівень шуму падає до нуля.

У число засобів безпеки входять системи uvp (захист від зниження напруги), ovp (захист від перевищення напруги), opp (захист від перевищення потужності), ocp (захист від перевищення навантаження), scp (захист від короткого замикання) і dual otp (захист від перевищення температури).

Блок живлення пропонується за орієнтовною ціною 190 доларів сша.