Bungie обіцяє зробити destiny 2 і її майбутні ігри більш доступними

17

У недавньому блозі студія розповіла про свої амбіції щодо accessibility at bungie, нового внутрішнього клубу інклюзивності. «його завдання-навчати всіх співробітників компанії виявленню бар’єрів, покращувати доступність робочих місць, вносити істотні поліпшення в ігрові можливості ігор bungie і співпрацювати з організаціями в ігровій індустрії, які займаються питаннями доступності ігор», — йдеться в повідомленні.

Спеціаліст з підтримки гравців дрю такер допомагатиме керувати роботою студії щодо забезпечення доступності. До нього приєднаються дизайнер джонатан барбо, старший дизайнер роберт шустер та інші члени bungie і команди destiny 2. Такер написав:

за час моєї роботи тут я бачив, як багато гравців розповідали про проблеми з психічним здоров’ям, які вони відчувають, і намагалися звернутися за допомогою. У нас є деякі методи, які дозволяють їм допомогти, але я завжди хотів зробити більше. Скоро ми запустимо повністю локалізовану статтю, яка буде містити максимум корисної інформації, яку ми можемо надати, і ми будемо продовжувати постійно оновлювати її.

У короткостроковій перспективі «клуб доступності» розглядає плани щодо додавання опції повністю автоматичної стрільби в зброю destiny 2, таке як гвинтівки і пістолети. Такер каже, що на форумах bungie може з’явитися спеціальний розділ, присвячений доступності, щоб гравці «могли повідомляти нам про проблеми, які не загубляться серед інших ігрових питань».