Через почастішання хакерських атак держдепартамент сша має намір створити бюро для боротьби з кіберзагрозами

13

У зв’язку зі зростаючими частотою і інтенсивністю хакерських атак на життєво важливі інфраструктурні проекти сша, держдепартамент країни має намір створити спеціальне бюро з питань кіберпростору і цифрової політики.

Reuters.com

За даними представника департаменту неда прайса (ned price), керувати новим відомством буде схвалений сенатом представник з особливих доручень. Цього року багато компаній сполучених штатів вже постраждали від атак хакерів.

Одним з таких інцидентів став напад на інформаційні системи оператора трубопроводу colonial pipeline, що постачає вуглеводнями значну частину сша. Це призвело до нестачі автомобільного палива на східному узбережжі сполучених штатів. Також хакери атакували велику агропромислову групу в штаті айова, поставивши під загрозу прибирання зернових на середньому заході.

Два тижні тому міністерство фінансів сша повідомило про те, що в перші шість місяців поточного року бізнесом було виплачено кібервимогачам близько $590 мільйонів, відомство довело до кріптовалютной індустрії відомості про необхідність участі в майбутній боротьбі з атаками відповідного типу.

За словами прайса, держдепартамент також призначить спеціального посланника з критично важливих і нових технологій для негайних дипломатичних контактів з партнерами і союзниками, покликаного вирішувати питання з порядку, пов’язаної з технологічною безпекою.