Чи бувають ммо з pvp і без грінда? розробники soul kingdoms кажуть що так

23

Що якби карти і режими полів бою в pvp-спрямованої mmorpg були б єдиним контентом в грі? студія power proc вирішила показати саме таку mmorpg soul kingdoms. Розробники називають гру mmo-lite, оскільки вона не включає в себе безліч різних аспектів, які постійно присутні в інших pvp-спрямованих багатокористувацьких онлайн-іграх.

У soul kingdoms гравці зможуть потрапляти на pvp-поля битви з самого старту без будь-яких обмежень за рівнем. Поки невідомо, чи буде взагалі будь-яка система розвитку персонажа, але вже зараз, розробники ставлять акцент на тому, що від гравців не буде потрібно ніякого грінда. Що ж стосується полів бою-користувачів очікують найрізноманітніші типи битв. Будуть і великомасштабні бої і дрібні сутички, а також різні карти і режими, такі як територіальні війни. Прицілюватися у ворога потрібно буде за допомогою миші.

У гри також є соціальна частина. Гравці зможуть збиратися в хабах, де можна буде випробувати свої сили на манекенах, пограти в мініігри і взяти участь у спеціальних заходах.

Як і говорилося раніше, гра звернулася до збору коштів, але не стала використовувати для цього kickstarter. Розробники сподіваються знайти необхідне фінансування за допомогою спеціального сайту.

Дати релізу у soul kingdoms ще немає, але ще в квітні цього року був проведений перший ігровий тест.