Читери з call of duty: warzone позбавлені можливості приєднатися до call of duty: vanguard

16

Найімовірніше, якщо ви використовували чіти в call of duty: warzone і згодом були забанені, грати в call of duty: vanguard вже не вийде. На шахрайських серверах discord і форумах, нечесні гравці обурюються і говорять про те, що ті, хто отримав бан в warzone, не можуть грати і в vanguard теж. Інсайдер charlieintel також підтвердив те, що якщо у гравця є банер або обладнання в «королівській битві», приєднатися до відкритого бета-тесту call of duty: vanguard не вийде.

На відміну від блокувань облікових записів, які впливають на окремий аккаунт, блокування по залозу призначена для послідовних читеров, не дозволяючи порушникам створювати новий обліковий запис кожен раз, коли їх попередня блокується. У квітні activision підтвердила, що вона вводить подібні заборони, щоб вирішити поточну проблему читерства в call of duty: warzone, яка є однією з найбільш актуальних.

Activision також бореться з напливом чітерів, що вторглися в warzone. Зокрема, її дочірня компанія raven software підтвердила в серпні, що вона забанила багатьох гравців з warzone. Так, за один день, студія заблокувала понад 100000 облікових записів.