Чому користувачі windows 7 не оновлюються до останніх версій windows?

15

Windows пройшла довгий шлях з моменту випуску популярної windows 7. Операційна система 12-річної давності була козирем компанії microsoft. З запуском windows 10 через кілька років багато користувачів вирішили залишитися на windows 7 і з тих пір не оновлювалися.

Microsoft припинила підтримку windows 7 у січні 2020 року. Незважаючи на це, колосальні 22% користувачів пк як і раніше використовують windows 7 з вичерпаним терміном експлуатації. Що може бути причиною? давайте дізнаємося.

Причини, чому користувачі windows 7 не оновлюються

Користувачі мають багато причин не перемикатися на останні версії windows, і ось деякі з них.

Використання старого обладнання

Багато користувачів як і раніше мають застаріле обладнання, яке не може працювати з останньою версією windows або не повністю сумісно. Можливо, ви бачили, як багато людей все ще використовують старі пк і ноутбуки в певних місцях.

Страх втрати даних

Люди досить обережно ставляться до своїх даних. Також багато хто вважає, що їх дані будуть втрачені, якщо буде встановлена більш нова ос. З цієї причини люди вважають за краще залишатися на windows 7.

Упертість

Велика частина населення дотримується позиції «працює — не чіпай». Люди вважають, що windows 7 виконує свої функції, тому не варто поспішати з оновленням.

Відсутність технічних знань

У багатьох користувачів в країнах, що розвиваються відсутні певні технічні знання. Вони використовують свої пк для роботи або перегляду веб-сторінок і не знають, чи можна оновити систему і як це зробити.

Причини, за якими користувачі windows 7 захочуть оновитися

Згідно з опитуванням windows report, 65% користувачів windows 7 готові зробити перехід. Оскільки windows постійно оновлюється протягом багатьох років, ось кілька причин, чому користувачі windows 7 хочуть перейти на нову версію.

Windows 7 застаріла

З моменту виходу windows 7 пройшло більше 11 років. Операційна система застаріла і підійшла до кінця в січні 2020 року. Це означає, що microsoft припинила надавати оновлення безпеки користувачам windows 7. Тому, якщо є які-небудь помилки або уразливості в системі безпеки, microsoft не буде їх усувати. Отже, з міркувань конфіденційності та безпеки користувачі розглянуть можливість переходу на нову версію windows.

Windows 11 скоро з’явиться і може запропонувати значні зміни

Не всім користувачам подобається операційна система windows 10, так як ос часто оновлюється і на жаль, не завжди вдало. З випуском windows 11 люди покладають великі надії і, нарешті, можуть перейти на неї.

Купівля нового пк

Люди, які використовують старі комп’ютери, рано чи пізно задумаються про покупку нового пк або ноутбука. Оскільки в більшості випадків пк продаються з останньою версією windows, користувачам все ж доведеться перейти на нову операційну систему.

Ви все ще використовуєте windows 7? чи готові ви перейти на нову операційну систему windows 11, якщо вона сумісна з вашим пк? будь ласка, напишіть про це в коментарях.