Чутки: нову twisted metal випустять до прем’єри телевізійної екранізації

9

Журналіст venturebeat джефф грабб (jeff grubb) в недавньому випуску свого шоу на сайті giant bomb (запис епізоду поки не опублікована) прокоментував чутки про можливе відродження серії аркадних бойових гонок twisted metal.

Джерело зображень: sony interactive entertainment

Нагадаємо, майже місяць тому інсайдер том хендерсон (tom henderson) натякнув на повернення twisted metal в 2023 році, проте творець гри девід яффе (david jaffe) в цьому засумнівався, так як з ним щодо потенційного проекту ніхто не зв’язувався.

За даними грабба і порталу video games chronicle (vgc), нова частина twisted metal дійсно в розробці і поки знаходиться на ранньому етапі виробництва. Випустити гру нібито планують до прем’єри телевізійної екранізації.

Twisted metal (2012)

«якщо twisted metal у них готова для показу, вона може [з’явитися на playstation showcase]. У будь — якому випадку гра, схоже, в роботі, готується до виходу, і девід яффе в цьому не бере участі», — наводить vgc слова грабба.

Згідно з лютневим матеріалом variety, телесеріалом за мотивами twisted metal займаються sony pictures television і playstation productions. Шоу збираються зробити комедійним.