Creative представила аудіосистему stage 360 з підтримкою dolby atmos

16

Компанія creative анонсувала звукову панель stage 360 формату 2.1. Найближчим часом новинка надійде в продаж на російському ринку: придбати її можна буде за 19 990 рублів.

Тут і нижче зображення creative

Пристрій підтримує технологію dolby atmos. Завдяки цьому користувачі зможуть насолоджуватися тривимірним кінематографічним звуком з реалістичним відтворенням деталей.

Новинка оптимізована для прослуховування як в ближньому, так і в далекому полі. Для перемикання режимів служить вдосконалений інфрачервоний пульт дистанційного керування.

У комплект входять власне звукова панель з двома динаміками і сабвуфер. Сумарна потужність становить 120 вт (rms), а пікова потужність досягає 240 вт. Заявлений діапазон відтворюваних частот — від 50 гц до 20 кгц.

В оснащення входять порт hdmi arc, два інтерфейси hdmi 2.0 і оптичний вхід. Крім того, є контролер bluetooth 5.0 для бездротової передачі сигналу з різних гаджетів, наприклад, зі смартфонів, планшетів і портативних комп’ютерів.

«завдяки елегантному і компактному форм-фактору creative stage 360 вписується в будь — яку кімнату і забезпечує відмінну звукову міць за такою ціною, що робить його ідеальним універсальним домашнім аудіопристроєм», — зазначає розробник.