Crystal dynamics працює над новою грою perfect dark

16

Нова гра perfect dark розробляється спільно crystal dynamics, студією square enix, відповідальною за недавню трилогію tomb raider, marvel’s avengers і gex. Про це сьогодні оголосила основна студія гри the initiative:

The teams couldn’t pass up a chance to work together. We’re still early in development, but incredibly excited to use this unique opportunity to deliver on the vision for perfect dark!

— theinitiative (@theinitiative)

«ми співпрацюємо з crystal dynamics, командою світового класу, що стоїть за такими іграми, як tomb raider, щоб представити цей шпигунський трилер від першої особи новому поколінню», — написала the initiative в твіттері. «команди не могли упустити шанс попрацювати разом. Ми ще на ранній стадії розробки, але неймовірно раді використовувати цю унікальну можливість для втілення задуму perfect dark!».

The initiative — це нова студія, що базується в лос-анджелесі. Вона ще не випустила жодної гри, але її очолює даррелл галлахер, який провів десять років у crystal dynamics, працюючи над серією tomb raider. Деніел нойбургер, який очолює the initiative, також раніше працював у crystal dynamics, хоча студія також може похвалитися талантами від bioware, sony santa monica, blizzard та інших компаній.

Perfect dark поки не має дати виходу або навіть вікна релізу і за всіма даними схоже, що розробка почалася тільки в липні.

«можливо я помиляюся, але я не думаю, що має значення, який шлях ми виберемо», — сказав глава xbox філ спенсер в липні щодо можливого напрямку гри, — «чи вирішили ми повернутися і переосмислити perfect dark або зробити щось нове, я думаю, важлива якість виконання і те, чи зробимо ми чудову гру, яка сподобається людям».