Цурумі-новий острів в genshin impact, який таїть в собі безліч небезпек і секретів

9

Автори genshin impact присвятили новий щоденник розробників детальному погляду на острів цурумі, який завершить розширення інадзуми. Нова локація з’явиться в грі разом з виходом оновлення 2.2, реліз якого запланований на 13 жовтня. Гравців чекає безліч смертельних випробувань, але винагорода буде того коштувати.

Острів цурумі покритий туманом через що в ньому легко заблукати. Шукачам пригод рекомендується активувати громові камені і слідувати за білими вогнями, які повинні вивести на центральну дорогу. На новій локації можна зустріти новий вид ворогів-цуценят і гончих. Зовнішнє монстри схожі на вовків покритих електрикою, їх атаки будуть накладати ефект «розкладання». Персонаж з ефектом розкладання буде поступово втрачати очки здоров’я, поки статус автоматично не спаде з часом.

Під час мандрів по цурумі гравці зможуть знайти особливий вид скринь. Основна цінність нових скринь полягає в тому, що в них можна знайти креслення для унікальних предметів кастомізації «чаного будиночка». Також на острові можна знайти гриби, що приховує в собі таємничу силу.