Deep rock galactic отримала підтримку модифікацій

14

Підтримка модів з’явилася в експериментальній гілці deep rock galactic , а це означає, що ви можете почати вносити зміни в кооперативну гру. Розробники з ghost ship games довго і старанно думали про те, як впровадити моди в багатокористувацьку гру з системою розвитку, і трирівнева система схвалення на mod.io, здається кращим рішенням.

В останньому оновленні steam розробники пояснили, як вони розрізняли різні типи модів і не допускали шахрайства. Студія вважає шахрайством, коли моди збільшують досвід або винагороди за місії, обходять звичайний процес розблокування внутрішньоігрових предметів або прискорюють прогрес.

Моди, які роблять що-небудь з цього або яким-небудь чином змінюють процес проходження, поміщаються в категорію «пісочниця», і для їх використання вам знадобиться спеціальний файл збереження, окремий від того, який ви використовуєте для гри. Однак не всі моди вносять такі зміни, тому існують також категорії «схвалені» і «перевірені».

Затверджені моди можуть додавати нові, більш складні ігрові режими, налаштовувати характеристики зброї або вносити інші помірні зміни, які не впливають на прогрес в оригінальній грі, пояснює ghost ship. Вони будуть працювати з вашим звичайним збереженням, хоча вони будуть відключені, якщо ви приєднаєтеся до гри, організованої гравцем, у якого вони не встановлені. І навпаки, якщо гравець приєднується до гри, організованої тими, хто використовує схвалені моди, ці моди будуть автоматично завантажені.

Перевірені моди — це ті, які додають нові можливості доступності або покращують якість життя в deep rock galactic.

На сторінці deep rock galactic в mod.io вже доступно 128 модів, і ви можете випробувати їх, вибравши експериментальну гілку в steam.