Дефіцит змусив hyundai задуматися про розробку власних чіпів

10

Компанія hyundai motor опинилася в числі тих виробників, які не скоротили обсяги випуску автомобілів з початком пандемії, а тому на тлі конкурентів змогли продемонструвати помітне зростання продажів. Це не означає, що корейський гігант не постраждав від дефіциту чіпів. Компанія має намір налагодити їх розробку власними силами, щоб знизити залежність від зовнішніх постачальників.

Джерело зображення: reuters

Про це заявив операційний директор hyundai motor хосе муньос (jose munoz), як зазначає reuters. Компанії теж довелося зупиняти автоскладальні підприємства, але найгіршими періодами з точки зору дефіциту чіпів представник hyundai назвав серпень і вересень, а тепер ситуація поліпшується. Зусилля intel з розширення виробничих потужностей теж не залишилися без уваги операційного директора hyundai motor, хоча він відзначив і готовність інших представників галузі швидко нарощувати обсяги виробництва.

» у нашому випадку ми теж хочемо розробляти власні чіпи всередині групи, щоб меншою мірою залежати від подібних ситуацій», — зазначив хосе муньос. Він додав, що це вимагає серйозних інвестицій і часу, але hyundai над цією проблемою вже працює. У четвертому кварталі компанія не збирається скорочувати обсяги виробництва автомобілів, а згаяне в поточному році вона збирається надолужити в наступному. Тоді ж hyundai налагодить випуск електромобілів на території сша, в штаті алабама. Виробник закликає місцеву владу не віддавати перевагу в субсидуванні продукції тих підприємств, на яких діють профспілки. Це ставить зарубіжних виробників в нерівне становище з американськими. Пільги на покупку електромобілів повинні поширюватися на машини всіх марок, як вважає представник hyundai.