Для endzone-a world apart стало доступно розширення prosperity

23

Сьогодні publisher assemble entertainment і розробник gentlymad studios оголосили про запуск розширення » prosperity » для endzone — a world apart , яке тепер доступне в steam і gog. Реліз супроводжується свіжим трейлером, що демонструє нові можливості розширення, а також деякі предмети розкоші, якими тепер можуть насолодитися ті, що вижили.

З новими свободами приходять нові виклики, оскільки гравці тепер повинні піклуватися не тільки про потреби жителів, а й про їхні бажання. Нове покоління задовольняється не тільки виживанням, а й процвітанням. На додаток до реалізму гри, це розширення дозволить гравцям розробляти різні стратегії та планувати рішення громади, не обмежуючись лише виживанням. Городяни захочуть, щоб їх центр міста перетворився на справжню ратушу, і в кінцевому підсумку жителі зажадають побудови довговічного будівлі як яскравого прикладу всіх досягнень: маяка.

З розширенням prosperity, що пропонує свіжі предмети розкоші, такі як пиво, тістечка, кава та мило, гравці можуть забути, що попередні загрози не зникли просто так. Крім предметів комфорту, розширення також приносить нові ресурси, такі як пісок, бетон, метал і цемент, для будівництва поліпшених будівель. Використовуйте нові запаси, щоб захистити співтовариство від все ще існуючих загроз отруйного дощу, жорстоких піщаних бур, жорстоких нальотчиків і постійно насувається загрози радіації.