Для planet zoo анонсований набір з тваринами північної америки

15

Компанія frontier developments анонсувала сьогодні нове розширення для симулятора зоопарку planet zoo . Гравці будуть перенесені в дику і сувору місцевість з dlc north america animal pack , який вийде в steam 4 жовтня 2021 року.

З north america animal pack в гру будуть додані вісім затребуваних тварин з усієї північної америки: працьовитий американський бобер, високий і величний лось, розумний каліфорнійський морський лев, сором’язлива і самотня пума, величезний американський алігатор, дуже товариська чорнохвоста лугова собачка, невловимий, але чарівний песець, а також американська жаба-бик.

Гравців також чекає захоплюючий новий розрахований на час сценарій. Зоопарки вступлять в передгір’я вражаючих гір блакитного хребта, щоб перевірити свої навички, оскільки вони використовують дику природу навколо себе, щоб перетворити невеликий зоопарк, розташований в болотистій місцевості, в повноцінну історію успіху.

Поряд із запуском planet zoo: north america animal pack гравці отримають безкоштовне оновлення базової гри, яке принесе ряд додаткових бонусів і поліпшень. Це включає в себе варіації ландшафту на початкових картах, нову функцію карти висот, глибоководне плавання для котячих, бар’єри і багато іншого.