До виживача з управлінням ресурсами sheltered 2 вийшов трейлер, що оглядає карту ігрового світу

19

Британський видавець team 17 і розробники з unicube studios представили новий оглядовий трейлер майбутньої виживалки sheltered 2.

sheltered 2-стратегічний симулятор виживання в жорстокому постапокаліптичному світі. Збирайте крихти ресурсів в понівеченому війною світі, підтримуйте роботу притулку і не дайте своїй групі вижили загинути. Укладайте союзи і торгуйте з іншими фракціями-або підпорядковуйте непокірних.

У sheltered 2 карта значно розширилася в порівнянні з 1 частиною. Ігровий світ поділений на безліч секторів, які вам потрібно досліджувати. У певних локаціях герой може займатися збором ресурсів, необхідних для існування притулку (деревина потрібна для будівництва, а без джерел води люди довго не протягнуть…).

При вивченні територій активується режим стратегічної карти. Вам буде доступна інформація про кількість будівель, тип місцевості і т.д. На певному секторі. Розмір карти становить 100 квадратних миль, а сам притулок знаходиться рівно по центру. Недосліджені регіони закриті «туманом війни». Намагайтеся відкривати якомога більше територій, але пам’ятайте, що у вас на шляху можуть зустрітися не тільки доброзичливці, а й численні противники. При зустрічі з різними експедиційними групами і ворогами активується режим тактичної карти. Ви не зможете обшукати якісь будівлі в районі, якщо на вашому шляху є загроза. Усуньте перешкоду-отримаєте доступ до ресурсів.

Реліз проекту відбудеться 21 вересня на пк (steam, gog).