Додатки для злому ігор на андроїд

12

напевно у вас є хоча б одна улюблена гра на андроїд, в якій присутня внутрішня валюта у вигляді монеток, кристалів і тому подібного. ці віртуальні гроші потрібні для поліпшення ігрового процесу і розширення можливостей персонажа. Щоб вийти на по-справжньому високий рівень доведеться або неймовірно багато часу приділяти грі, або ж купувати монети за справжні гроші. Але є і третій варіант! ви можете завантажити додаток для злому ігор на андроїд і позбавити себе від зайвого клопоту і витрат. Існує досить багато таких додатків. Ми проаналізували їх все і виділили трійку кращих, про яку і хочемо вам розповісти.

Freedom-безкоштовний зломщик з величезним потенціалом

Унікальне в своєму роді додаток. Злом зводиться до того, що freedom створює віртуальну карту, яка і використовується нібито для розрахунків. Додаток відключає перевірку ліцензії і емулює процес покупки.

Щоб додаток працювало, потрібно отримати права суперкористувача (root) і мати аккаунт в play маркеті. Серед недоліків можна виділити хіба що відсутність можливості злому онлайн-ігор, але цього на даний момент не вміє робити жодне аналогічне додаток.

Програма дозволяє зламувати практично будь-які ігри.

Якщо якусь гру зламати не вдалося, спробуйте зробити це за допомогою наступних додатків з нашого огляду.

Creehack-відмінний зломщик ігор з» монетками »

Просте і легке у використанні додаток зламує практично всі ігри з кристалами і монетками. Виконує ті ж функції, що і розглянутий вище аналог, але не вимагає активації прав суперкористувача.

Перед використанням програми слід відключити всі сервіси google play. Робиться це дуже просто. Ви заходите в розділ налаштувань, переходите на вкладку програми і зупиняєте роботу всіх додатків google play. Для цього необхідно натиснути на кілька секунд на іконку цікавить програми, почекати, поки з’явиться спливаюче меню, а потім натиснути «відключити» або «зупинити».

Після вимкнення згаданих програм запустіть програму creehack. Зайдіть в цікаву гру і виконайте покупку.

Програма не вимагає активації прав суперкористувача, тому список ігор, які можна зламати з його допомогою, досить обмежений. І це є єдиним недоліком creehack.

Gamekiller – універсальний зломщик ігор на андроїд

Gamekiller – ще одне відмінне додаток, що дозволяє безкоштовно отримувати кристали, монети та іншу всередині ігрову валюту.

Вміє «ламати» практично всі існуючі ігри, за винятком хіба що тих, які працюють через інтернет і зберігають дані про користувальницьких акаунтах на сторонніх серверах.

Вимагає активації прав суперкористувача.

Для злому гри потрібно встановити додаток на андроїд-пристрій, запустити його, після чого зайти в гру, яку хочеться зламати. Почніть грати і заробіть трохи очок. Запам’ятайте, скільки саме ви заробили, а потім відкрийте gamekiller і введіть в запропоновану пошуковий рядок дане значення. У списку змініть ваші реальні значення на 999999 або будь-яке інше потрібне число монет або кристалів, натисніть ок і насолоджуйтеся ігровим процесом без обмежень.таким чином, ці прості у використанні програми дозволяють повною мірою насолоджуватися іграми без жодних обмежень. Вибирайте найзручніше для вас і приступайте!