Доступна ігрова відеокарта intel arc a300 може зацікавити невимогливих геймерів

15

Різного роду «витоку» і інсайди, що відкривають завісу таємниці над технічними характеристиками і рівнем продуктивності ігрових відеоадаптерів intel arc серії alchemist, які повинні постати перед широкою комп’ютерною громадськістю вже через кілька місяців, продовжують раз у раз з’являтися в мережі: цього разу один з ентузіастів форуму chiphell вирішив поділитися з спільнотою деякими даними і зображенням однієї з майбутніх новинок, повідомляє ресурс videocardz.

Джерело зображення: twitter, videocardz

Як повідомляє джерело, на представленому фото, якщо постаратися, можна розгледіти дизайн доступної ігрової відеокарти, заснованої на графічному процесорі dg2 з 128 виконавчими блоками «на борту». На жаль, зображення досить розмите, проте інсайдер позначив на ньому місця розташування gpu і чіпів пам’яті в кількості трьох штук.

Джерело зображення: chiphell

Як стверджує ентузіаст, графічний процесор дещо зміщений до краю продукту, що в теорії може доставити деякі незручності фахівцям виробників, які розробляють системи охолодження для даних відеоадаптерів. За словами джерела, довжина друкованої плати відеокарти досить невелика, обсяг відеобуфера представленої моделі дорівнює 6 гбайт, а рівень споживання новинки становить 65 вт, що трохи менше передбачуваного раніше значення.

Вивчивши зображення, над яким постарався ентузіаст під ніком locuza, можна відзначити, що, завдяки наявності 64 — і 32-бітного контролера, ширина шини пам’яті доступної моделі складе 96 біт в максимальному виконанні, в той час як в теорії новинка може бути оснащена як 3/6 гбайт відеопам’яті, так і 4/8.

Джерело зображення: twitter, locuza

Варто нагадати, що, виходячи з схеми іменування майбутніх новинок, що з’явилася кілька днів тому, молодша модель може отримати назву intel arc a300. Згідно з даними інсайдера, в розрізі рівня продуктивності новинка розташується між gtx 1650 і gtx 1650 super, однак буде вигідно відрізнятися від своїх суперниць наявністю підтримки технології трасування променів на апаратному рівні і більш низькою вартістю, що на тлі несприятливої ситуації на ринку графічних рішень може зацікавити невимогливих геймерів.