Dxomark про фотоможливості samsung galaxy a12: хороший за свої гроші

8

Бюджетний смартфон samsung пройшов серію випробувань в лабораторії dxomark. Експерти оцінили можливості зйомки на камеру пристрою, відзнявши більше 3000 тестових зображень, і назвали як сильні сторони, так і недоліки його основного модуля.

Блок камер гаджета представлений чотирма датчиками: основним 48-мегапіксельним, ширококутником (5 мп), а також сенсорами для зйомки макро і портретів, обидва по 2 мп. Смартфон здатний записувати відео в дозволі full hd при частоті 30 кадрів в секунду.

Фахівці відзначили, що galaxy a12 добре справляється з виміром експозиції і демонструє широкий динамічний діапазон при достатній освітленості навіть в приміщенні. Замір балансу білого здійснюється стабільно, добре контролюються колірні артефакти, а при зйомці портретів виходить природне розмиття. Не викликає нарікань і відеорежим-оцінка балансу білого відбувається без проблем, а ролики виходять деталізованими.

До мінусів пристрою були віднесені помилки при оцінці експозиції під час серійної зйомки і запису відео. При слабкому освітленні на динамічних об’єктах з’являвся шум і знижувалася деталізація, особливо при зйомці на надширококутну камеру. Автофокус під час відеозапису не завжди демонстрував стабільну роботу. Крім того, в цьому режимі смартфон не відрізняється ефективною стабілізацією і широким динамічним діапазоном.

В сумарному заліку galaxy a12 набрав 90 балів, що відповідає оцінці google pixel першого покоління. Проте експерти відзначили, що смартфон добре справляється зі зйомкою фото і записом відео за мірками своєї цінової категорії.