Dying light: platinum edition на nintendo switch вийде 19 жовтня — оглядовий трейлер показує відмінності геймплея

19

На конференції nintendo direct представили трейлер видання dying light: platinum edition, яке вийде на консолі nintendo switch 19 жовтня 2021-го року.

Вартість даного видання складе 50 доларів (~3 600 рублів) — в нього увійде двостороння карта нетрів і старого міста, керівництво по виживанню і набір наклейок.

хочете вивести свій досвід на новий рівень? ознайомтеся з доступними функціями гри на nintendo switch і апніте свій досвід. Підвищіть точність прицілювання за допомогою гіроскопа-розмахувати зброєю ніколи не було так весело. Пориньте ще глибше в dying light з вібраціями hd rumble. Ви також будете легко переміщатися по інтерфейсу завдяки підтримці сенсорного екрану. І найкраще, ви можете робити все це і багато іншого, граючи з друзями в локальній або мережевій спільній грі. Локальна гра дозволяє вам насолоджуватися dying light разом з одним-просто помістіть дві консолі поруч один з одним.

Що входить в platinum edition:

  • dying light-повна відзначена нагородами гра.
  • dying light: the following — величезне доповнення з новою історією, обширною оригінальною картою і налаштованим баггі для водіння.
  • dying light: зграя бозака — складний ігровий режим зі своїм побічним сюжетом.
  • «кухня і вантажі» — дві додаткові карантинні зони: ювілейний тунель і ресторан «три місяці».
  • ультимативний набір вижив-ексклюзивна зброя та екіпірування.
  • хеллрейд-новий ігровий режим в сеттинге похмурого фентезі, що переносить гравця в потойбічну фортецю, де йому належить пробити собі шлях до скарбів через полчища пекельних тварюк.
  • велика колекція скінів і зброї, які зроблять вбивство зомбі ще більш захоплюючим:
  • набір скінів «краш-тест», набір до 5-ї річниці, набір harran ranger, набір gun psycho, набір volatile hunter, набір white death, набір vintage gunslinger, набір rais elite, набір godfather, набір harran inmate, набір retrowave, набір shu warrior, arm volkan набір, набір секретних операцій, набір ‘вікінг: в пошуках харрана’, набір харранского тактичного підрозділу.