Electronic arts довірила нову студію творцеві ігор серії halo і провальної disintegration

15

Ігровий розробник маркус лехто, який раніше встиг попрацювати над іграми серії halo і провальним екшеном disintegration, перейшов в нову студію. Нову компанію заснувала electronic arts для розробки ігор від першої особи.

Маркус лехто очолив нову студію ea, розташовану в сіетлі. Інсайдери і журналісти поки не знають ні назву підрозділу, ні кількості співробітників, які там працюють. Що до колишнього розробника halo, то він працював в bungie з 1997 по 2012 рік, був творчим директором halo: reach і брав участь у створенні всіх проектів серії в зазначений період.

Покинувши bungie, маркус лехто заснував власну студію v1 interactive, яка випустила згодом провальний космічний екшен disintegration. Сервери проекту закрили в кінці минулого року через всього п’ять місяців після релізу, але з продажу вилучати не стали через наявність одиночного режиму. У тому ж steam у disintegration є тільки 58% рейтингу на підставі всього лише 163 відгуків.

Hey everyone, i’m very excited to announce that i’ve joined @ea as a game director, building a new studio in the seattle area working on first-person games. I can’t wait to share more about what we’re creating! pic.twitter.com/gnfvfnlsaw

— marcus lehto (@game_fabricator) october 19, 2021

Навесні поточного року v1 interactive була розформована, тому побажаємо маркусу лехто удачі на новому місці роботи.