Електричний будинок на колесах проїхав 3000 км на сонячній енергії

13

Студентський стартап solar team завершив велику поїздку електромобіляstella vita. Команда подолала 3000 кілометрів, використовуючи тільки сонячні батареї длязарядки акумуляторів.

В команду solar team входить 22 людини, а головне завдання-в зниженні викидів в атмосферу. З цією метою був сконструйований електрокарstella vita, що представляє собою будинок на колесах з літій-іонними акумуляторами, які дозволяють йому долати 730 кілометрів без підзарядки на станціях. Дах машини повністю покритий сонячними панелями, і студенти стверджували, що цього буде достатньо для подорожі через всю європу. В кінці вересня представники solar team успішнодоказали можливості чистих технологій, хоча не обійшлося і без невеликих витрат.

19 вересня stella vita виїхала з нідерландів, але вже через кілька днів трапилася поломка трансмісії. Як виявилося, в польових условіяхремонт провести не вдасться, тому було вирішено скористатися послугамістороннього електрокара для буксирування stella vita в париж. Рухаючись по дорогеиз толедо в кордову (в іспанії) будинок на колесах знову опинився на невеликий час на буксирі,а 15 жовтня самостійно успішно дістався до міста тарифу на півдні іспанії, який і зіштовхнувся точкою подорожі.

«ми на 5-10 років випереджаємо індустрію, показуючи,що все можливо. Під час цієї поїздки ми намагалися надихнути якомога більше людей і компанійв європі», — повідомили представники solar team.