Електро кристал в genshin impact: де купити і знайти на карті

34

Під час мандрів по світу в будь – якому регіоні гравець може наштовхнутися на загадковий фіолетовий кристал-електро кристал в genshin impact. Він буквально просякнутий електрикою і дарує персонажу підбадьорливий розряд при дотику. Як його зібрати і де використовувати?

Застосування електро кристала

Цей матеріал використовується в алхімії та куванні для створення декількох дуже корисних речей. У піднесенні персонажів або зброї він не потрібно.

Застосування в куванні

у кузні з цього кристала можна створити тільки один предмет-сухпайок №30 з рідкістю 4️️. Цей інструмент дозволяє прискорити використання воскрешає і відновлює здоров’я їжі-не потрібно заходити в інвентар, досить натиснути одну кнопку, застосування миттєве і відкату не має. Ресурсів для крафта потрібно не дуже багато:

  • 20 хвостів ящірки,
  • 50 електро кристалів,
  • 20 ланцюгів хаосу (видобуток зі вартових руїн).

Для отримання рецепту крафта необхідно мати 5-й рівень репутації в мондштадті.

Застосування в алхімії

В алхімії можливостей використання трохи більше-два корисних зілля. Рецепт відомий відразу з початку гри. громове масло збільшує електро шкоди загону на 25% на 5 хвилин, а зілля ізоляції – опір цьому ж елементу на 25% на 5 хвилин. Крім згаданого матеріалу необхідні інші легкодоступні реагенти-крила метеликів і жаби.

Використовуйте для крафта лізу – її пасивна здатність дозволить зі значним шансом повернути частину витрачених ресурсів, що дає можливість зробити більше зілля.

Як зібрати електро кристал

На відміну від більшості інших мінералів, ці мають імунітет до фізичного збитку і майже всіх видів елементального. При знаходженні поруч з ним персонаж буде отримувати періодичні розряди, а з невеликою ймовірністю поруч з’явиться агресивний слайм.

При руйнуванні самого кристала на його місці залишається фіолетовий осколок, який і треба підібрати.

Отримати можна тільки одну штуку за кожен розбитий, що теж є відмінністю від інших мінералів.

Як розбити електро кристал

Зробити це можна одним способом – атакувати його за допомогою будь-якого пирога . Взаємодія піро і електро викличе реакцію перевантаження, що супроводжується вибухом, який завдасть шкоди і персонажу, а також розіб’є інші довколишні кристали. Має сенс пустити в справу героїв, які можуть використовувати піро з відстані – ембер, сян лін, янь фей, клі.

Де знайти електро кристали на карті

Знайти їх можна буквально по всьому тейвату, і найчастіше в місці виявлення знаходиться відразу 2-3 кристала. На карті відзначені місця, де можна зібрати цей матеріал. Зазвичай утворюються біля скель або каменів, тому висока ймовірність отримати їх в ущелину. Одними з кращих місць для збору є:

  • лігво жаху бурі;
  • мис віри;
  • ущелина дадаупа;
  • озеро лухуа;
  • острова наруками, каннадзука і сэйрай.

Пройшовши по найбільших скупченнях цих кристалів, гравець може роздобути кількість, необхідну для крафта того ж сухпайка, за один день.

Де купити електро кристал

У геншин імпакт є два торговця, у яких в асортименті присутній потрібний кристал. Обидва продають його по 5 штук , поповнюється запас кожні 3 дні .

чан шунь можна знайти в гавані лі юе зліва від лавки ювеліра (мітку у вигляді діаманта видно на карті).

Крім цього матеріалу вона продає 5 одиниць кориці, цукор, картоплю і сир.

другий торговець-цю юе, яку можна знайти на острові рито в інадзумі на площі неподалік від точки телепорту.

Крім шуканого матеріалу вона продає 2 види заліза.