Еxpress entry canada

11-22-2017

Якщо ви вирішили іммігрувати в Канаду, ви шукайте найбільш прийнятний режим, щоб привести його в реальність. На сьогоднішній день, існує доступна система Експрес-в’їзду. З допомогою запис Канада Імміграція висловити ПМП можна по одній з наступних програм: Федеральна програма для кваліфікованих спеціалістів програма, Федеральна програма імміграції кваліфікованих професій або канадський досвід клас. Є також програми провінцій, які можуть бути розглянуті. Ми пропонуемо express entry canada.

На вхід системи Express-це повністю електронний процес, ведучий до міністерської інструкції.

Ми наводимо два обов’язкових пунктів Канада Імміграція Експрес запис:

1) у письмовій формі Експрес-запис в режимі онлайн.

Профіль вхід Експрес заповнюється заявниками, з інформацією про попередній досвід роботи, мовні навички, рівень освіти та інші деталі. Після оцінки характеристик кандидатів, вони будуть прийняті чи немає в пул кандидатів.

2) придбання запрошення подати заяву на постійне проживання (стосується високопоставлених кандидатів у басейні).

Система, заснована на точках (комплексної рейтингової системи), порівнює проти інших кандидатів в басейн. При використанні інформації в профілі кандидатів бали нараховуються.

Люди, хто отримає високі бали, отримають запрошення подати заявку. Так, пропонується подати заявку, кандидати повинні подати онлайн-заявку на постійне проживання менше, ніж 90 днів.