Face id в автомобілі: genesis вбудує в майбутні новинки сканер особи

17

Сьогодні, 16 вересня, преміальний бренд genesis, який є дочірнім підприємством hyundai, офіційно представив нову технологію face connect, яка являє собою безключовий доступ до автомобіля нового рівня. Новинка дозволяє розпізнавати обличчя власника автомобіля і відкривати йому двері навіть без ключа, що, безумовно, в певних ситуаціях буде дуже зручно. В основі face connect лежить сучасна інфрачервона камера, яка здатна розпізнавати форму обличчя людини в будь — який час доби (навіть вночі або в сутінках) і при будь-якій погоді-в цьому плані технологія чимось нагадує face id від apple.

Відповідно, власнику автомобіля з такою технологією не потрібно носити з собою ключі-досить підійти до транспортного засобу, просканувати обличчя і все, автомобіль буде розблоковано. Також після розблокування автомобіля система застосує заздалегідь збережені налаштування крісла, рульового колеса, дзеркал і навіть налаштує мультимедійну систему. А для того, щоб завести автомобіль і поїхати, потрібно буде прикласти палець до сканера відбитків, так що для цього, що цілком очікувано, теж ключі не потрібні. Крім того, так як сучасні автомобілі досить технологічні, genesis запускає нову функцію оновлень» по повітрю » ota software update.

Дана система дозволяє завантажувати і встановлювати софтверні оновлення на автомобілі з хмарного сховища в автоматичному режимі — самому водієві нічого робити не потрібно. Через ota software update виробник планує оновлювати мультимедійну систему, систему навігації, програмне забезпечення для блоку управління двигуном, підвіскою і гальмами. Власнику ж преміального автомобіля їздити в сервіс для відповідних апдейтів більше не доведеться, що дуже навіть приємно. І першим автомобілем, який підтримує face connect і ota software update, стане електричний кросовер gv60 — в осяжному майбутньому технології поставлять і на інші моделі бренду.