Фанати gta влаштували хайп помилковим анонсом gta 6 і вивели тему гри в тренди twitter

19

Статистика показує, що тема grand theft auto 6 з’являється в трендах соц. Мережі twitter стабільно раз на кілька тижнів. Що примітно, не тому, що rockstar випускає будь-які новини, в мережу зливають інсайди або хто-небудь хоч щось говорить про тайтлі. Весь вчорашній день, наприклад, gta 6 трималася в тренді через те, що фанатам не сподобався анонс grand theft auto: the trilogy-the definitive edition, яка буде включати в себе рімейки gta 3, vice city і san andreas.

іншими словами, фанати приходили в тему gta 6, щоб розповісти іншим про своє невдоволення, після чого туди заходили інші користувачі, бачачи, що коментарі примножилися і думаючи, що з’явилися нові чутки, і так процес йшов по колу цілий день.

найкреативніші геймери, як і тисячі інших, розчарувавшись у відсутності будь-якої розумної інформації, почали знімати про gta 6 власні твіти. Особливої популярності набрали цей, цей і цей. На превеликий жаль всіх фанатів, реальний анонс gta 6 від rockstar games можна не чекати ще рік-два. Після релізу трьох наступних ігор компанія буде багато часу приділяти виправленню багів і помилок в кожній з них, а вже після цього, можливо, перейде до шостої частини.