Final fantasy 16 знову займає перше місце в рейтингу найбільш очікуваних ігор за версією famitsu

23

Провівши кілька тижнів на вершині щотижневих діаграм famitsu для найбільш очікуваних майбутніх ігор, минулого тижня final fantasy 16 опустилася на друге місце, поступившись майбутній jrpg shin megami tensei 5. У новітніх чартах ексклюзив для ps5 знову захопив топ-позицію, з досить значним відривом голосів від shin megami tensei 5, який опустився на друге місце.

Bayonetta 3, яка на минулому тижні займала третє місце, зберігає свої позиції, а pokemon brilliant diamond і shining pearl піднялися на четверте місце. Продовження the legend of zelda: breath of the wild опустилося на шосту сходинку, а splatoon 3 — на п’яте місце.

Між іншим, вся топ-10 майже повністю складається з майбутніх ігор switch. За винятком final fantasy 16 на 1-му місці і версії gran turismo 7 для ps5 на 10-му місці, всі інші ігри в топ-10 входять в рейтинг switch, включаючи pokemon legends: arceus на 7-му місці і triangle strategy на 9-му місці.

Ви можете ознайомитися з повною десяткою кращих нижче. Всі голоси були віддані читачами famitsu в період з 14 по 20 жовтня.