Firefly Aerospace Макс Поляків:

11-7-2018


Засновник FireFly Aerospace Макс Поляків розвиває технічну промисловість країни, створюючи умови для дослідних та інженерних робіт перспективних українських спеціалістів. Він враховує, що Україна володіє всіма необхідними ресурсами для активного освоєння космосу і виробництва новітнього обладнання. Поляків використовує всі можливості, щоб викликати інтерес до аерокосмічній галузі та залучити молоде покоління до розробок. З цією метою він організовує та проводить численні заходи, фестивалі та змагання, які проходять у форматі тісної співпраці з ФАІ.
Також хочемо вам порекомендувати https://interfax.com.ua/news/interview/521271.html
Підприємець з України розвиває потенціал країни, спираючись на результати, які були досягнуті в попередні роки. Мова йде про діяльність конструкторського бюро «Південне» та потужному підприємстві «Південмаш», який отримав широку популярність в галузі ракетобудування. Його продукт: ракета «Зеніт» вважається, на думку світових експертів, у тому числі і Ілона Маска, однією з кращих.
Власник Firefly Aerospace впевнений, що колишньої потенціал України можна використовувати і в даний час, запросивши до співпраці в новому офісі американської компанії, відкритої в Дніпрі, українських фахівців. Макс Поляків вважає, що кардинально змінити ситуацію в космічній сфері України змогли б зміни у законодавчій базі, що відкривають доступ до астрономічним дослідженням та індустрії космосу приватним компаніям.
Макс Поляків, філантроп, розвиває потенціал країни, прагнучи створити умови для розробок і виробництва. Він вважає, що відсутність державного замовлення призвело до стагнації, що спостерігається в області космічних технологій. Власник Firefly Aerospace впевнений, що виправити ситуацію можуть інвестиції, але і вони не вирішать питання відкритості космосу. Поляків планує проведення цілого ряду заходів, які стануть однією з ключових складових космічної програми України. Він переконаний, що наша країна входить в десятку світових держав, що володіють необхідним виробничим потенціалом для випуску ракет і супутників.
В даний час Україна прагне розвивати активну співпрацю з НАСА, розглядається питання про членство в європейському космічному агентстві європейських країн. Двигун, випущений підприємством «Південмаш», був використаний у виробництві ракети «Антарес». Поляків, будучи власником великої компанії в США, широко використовує у розробки українських вчених та інженерів, які мають високий професійний рівень та великий досвід роботи. Ці зусилля вселяють впевненість у тому, що вітчизняна космічна сфера вже найближчим часом зможе успішно конкурувати з провідними зарубіжними виробниками.