Флагманські навушники jbl tour one і tour pro+ приїхали в росію

15

Компанія harman представила в росії дві нові моделі бездротових навушників — повнорозмірні jbl tour one, а також компактні jbl tour pro+ у форм-факторі tws. Обидва пристрої підтримують відтворення аудіо у високій роздільній здатності і пропонують тривалий час роботи від одного заряду.

jbl tour one

Jbl tour one отримали підтримку технології anc з додатковими функціями ambient aware і talkthru. Перша пригнічує більшу частину сторонніх звуків, пропускаючи лише найгучніші, друга-активує так званий «режим прозорості». Користувачі, яким коли потрібна максимальна концентрація, можуть включити режим silentnow, що активує високий рівень шумозаглушення без підключення аксесуара до смартфону.

Гарнітура оснащена двома 40-міліметровими драйверами, підтримує стандарт hi-res аудіо і частотний діапазон від 10 гц до 40 кгц. Крім того, новинка обзавелася чотирма мікрофонами: два з них відповідають за шумозаглушення, а два — за якісну передачу голосу під час дзвінків.

Jbl tour pro + tws з ергономічною конструкцією комплектуються м’якими силіконовими амбушюрами, які забезпечують надійну посадку у вусі і не викликають дискомфорту при тривалому носінні. За якість звучання і передачі голосу відповідають 6,8-мм драйвери і три мікрофони в кожному навушнику.

Обидві новинки підтримують бездротовий протокол bluetooth 5.0 і функцію швидкого сполучення google fast pair. Вбудований акумулятор tour one розрахований на 25 годин безперервної роботи з активованим anc і до 50 годин при його виключенні. Внутрішньоканальні навушники, за запевненням бренду, протримаються на одному заряді до 6 або 8 годин з шумодавом і без нього відповідно, а при підзарядці від чохла — до 30 годин.

jbl tour pro+ tws

Управляти відтворенням при використанні обох новинок моделями можна за допомогою сенсорних поверхонь на корпусі, або за допомогою голосового асистента. Рекомендована ціна jbl tour one в росії становить 18 990 рублів. Jbl tour pro + tws можна придбати за 11 990 рублів.