Газобетон Аерок

12-3-2016

Унікальне поєднання міцності кам’яної та повітряної легкості
Продукція міжнародного холдингу AEROC International GROUP користується високим попитом у скандинавських і прибалтійських державах, що свідчить про високі користувача і теплоізоляційних характеиристиках матеріалу. Відносно недавня історія торгової марки AEROC з’єднується з високою затребуваністю продукції, що служить прекрасною ілюстрацією якісних характеристик матеріалу і розумної фінансової політики виробника. Назва торгової марки матеріалу відображає дивовижне поєднання твердості скелі і легкості повітря, що з’єднуються в газобетонних блоках, вироблених під брендом AEROC. Хочу порекомендувати Вам сайт, де Ви сможете купити  газобетон аэрок по вигідній ціні.

газобетон - аерок
Зручність укладання й обробки AEROC
Ідеальні геометричні форми газобетонних блоків AEROC в поєднанні з невеликою вагою сприяють спрощенню кладки стін з ефективного теплоізоляційного матеріалу. Середні за розмірами газобетонні блоки замінюють приблизно 20 — 30 цегли стандартного розміру, що забезпечує ефективне прискорення кладки стінових конструкцій. До того ж, на газобетон ціна знаходиться в більш доступному діапазоні, що забезпечує оптимізацію будівельних витрат при бездоганному підсумковому результаті. Простота обробки газобетону допомогою стандартних ріжучих інструментів значно полегшує виконання електромонтажних операцій і робіт по установці сантехнічного обладнання.
Придбати високоякісний газобетон дешево дозволяють прямі контакти з представниками виробника, що забезпечує оптові розцінки на практичне і зручне продукцію. Продуманий підхід до купівлі великої партії газобетонних блоків дозволяє підібрати оптимальні варіанти продукції для кожного поверху будівлі, забезпечуючи високі користувальницькі характеристики реалізованого проекту.