Геймплейний трейлер v rising-вампірського екшену з досконально опрацьованими елементами виживання

11

Розробники з stunlock studios спільно з ігровим виданням ign опублікували на youtube-каналі останнього геймплейний трейлер v rising. Це багатокористувацький екшен з елементами виживання, в якому особливий акцент робиться на вампірській тематиці. Нагадаємо, анонс гри відбувся ще в травні, але інтригуючі подробиці з’являються тільки зараз. Ми тепер точно знаємо, що гравцеві в v rising доведеться займатися облаштуванням особистого замку, вести полювання на людей (вампіри ж!) і намагатися вижити.

Дія v rising відбувається в суворому готичному світі, наскрізь просякнутому вампірської тематикою. Герой прокидається в труні, приводить себе в порядок і практично відразу відправляється на будівництво і подальше облаштування житла. Процес зведення замку показаний тут досить докладно: збір каменів і дерева, боротьба з дикими звірами, пошуки укриття від яскравого сонця. Але найцікавіше починається потім, адже гравцеві доведеться довго і скрупульозно зводити непристойно величезні приміщення замку, розставляючи там меблі, розвішуючи картини і займаючись благоустроєм зовнішньої території.

Полювання на людей в трейлері теж показана: герой в кампанії інших персонажів відправляється творити безчинство в село під покровом ночі. Кров, акробатичний прийоми із застосуванням холодної зброї, рачлененка-все присутнє.

V rising поки запланована тільки для pc, в steam у проекту є своя сторінка з докладним описом.