Genshin impact: вісім електрокубів — як отримати всі скрині? [гайд]

16

Відразу вісім електрокубів в genshin impact, повернені в різні боки, можуть викликати ступор у будь-якого гравця. Дана загадка має кілька рішень, кожне з яких представлено далі.

На сході від села боро можна знайти острів, у верхній частині якого розташувалися руїни з загадкою з восьми електрокубів. Всі вони дивляться в різні боки. Таким чином, розробники, випустивши оновлення 2.1 для genshin impact, не перестають дивувати гравців унікальними головоломками інадзуми.

Далі представлений докладний гайд за рішенням загадки з вісьмома електрокубами. Правильно вибрані напрямки активованих кубів дозволяють отримати скрині за кілька ігрових днів.

Де знайти секрет з вісьмома електрокубами

Відправляйтеся в зазначену точку на карті, щоб знайти показану вище головоломку.

Рішення головоломки з вісьмома електрокубами

Забігаючи вперед скажемо, що після кількох перших рішень паймон дасть знати про існування інших загадок в цьому місці. Потрібно буде повернутися через час і попрацювати з новим розташуванням кубів. Поруч з кубами лежить щоденник

Перша загадка

Ударяйте по кубах в послідовності, показаної на скріншоті, потрібну кількість разів.

Тут і далі скріншот зроблений з боку, де лежить щоденник з підказками дослідника.

Поверніться до кубів через час. Погуляйте десь в іншому місці і поверніться через 5-10 хвилин. Щоб напевно, попередньо переведіть час гри на 1 добу вперед.

Друга загадка

Цього разу знову з’явиться багатий скриню, після відкриття якого потрібно прийти на наступну добу.

третя загадка

Останньою нагородою стане дорогоцінний скриню.

Нагороди

Всього за вирішення трьох загадок можна отримати 20 примогемів, 7 печаток електро, а також різні матеріали, артефакти і зброю. Недоліком, мабуть, є те, що потрібно повертатися в одне і те ж місце протягом 10-15 хвилин, щоб вирішити головоломку знову.