Головні технічні експерти оцінили перевидання crysis 3 на консолях [відео]

15

Трилогія crysis нарешті отримала ремастери на всіх актуальних платформах з виходом поліпшених версій другої і третьої частин. Якщо на pc шутери знову задали вкрай високу планку для заліза, то власники консолей отримали просто добротний порт. До такого висновку прийшли технічні експерти digital foundry.

Недавня crysis 3 remastered удостоїлася окремого тесту на консолях як нового, так і минаючого поколінь. Експерти digital foundry відзначили, що власники playstation 5 і xbox series x отримали версію шутера для ps4 pro і xbox one x за системою зворотної сумісності, проте працюють вони відмінно.

Дозвіл на ps5 і xsx плавно змінюється в діапазоні від 2160p до 1080p без різких стрибків. Показник fps стабільно тримається на позначці 60 в обох випадках, проте консоль sony страждає від зависань на чекпоінтах — в ремастері ця проблема спостерігається і на ps4 pro. Тим часом xbox series s хоч і майже не відстає по частоті кадрів, але платить за це дозволом в 1080p з падіннями до 900p і зниженням деталізації на дистанції.

На старших консолях минулого покоління crysis 3 remastered працює при 30 fps. При цьому обидва пристрої підтримують той же діапазон динамічного дозволу, що і системи нового покоління, проте в цьому плані xbox one x має помітну перевагу перед playstation 4 pro. Зворотна ситуація спостерігається в порівнянні xbox one s і базової ps4, де дозвіл тримається на рівні 900p і 1080p відповідно.

зависання на ps5 при чекпоінтах

Аналітики digital foundry відзначили, що crysis 3 remastered показала, як повинна була виглядати гра на консолях на релізі. Розробники виправили ряд проблем і домоглися стабільної частоти кадрів. Однак у випадку з playstation 5 і xbox series x перевиданню не вистачає значних поліпшень, як у версії для pc, що можна пояснити тільки обмеженнями продуктивності в порівнянні з топовими комп’ютерами.

Нагадаємо, що перевидання crysis 2 і crysis 3 вийшли 15 жовтня — через рік після релізу ремастера першої частини. Шутери доступні на pc, ps4 і ps5, xbox one і xbox series x / s, а також на nintendo switch.