Google і «яндекс «очолили російський рейтинг роботодавців

31

За версією шведського агентства universum, найпривабливішими роботодавцями в росії виявилися google і» яндекс « — два інтернет-гіганти витіснили з першого місця» газпром», який був торішнім лідером. Рейтинг був складений на основі опитування понад 18 тис. Росіян.

Тут і далі джерело: rbc.ru

Фахівці в області бізнесу і комерції назвали найпривабливішими роботодавцями «яндекс «і google, в той час як» газпром», який очолював рейтинг в цьому заліку останні два роки, опустився на третє місце. На четвертому опинилася його дочірня компанія «газпром нафта» , а п’ятою, піднявшись з шостого місця, стала mail.ru group, яка з недавніх пір називається vk. На шостому ж місці тепер розташовується microsoft.

«газпром«, звичайно, залишився найпривабливішим роботодавцем для фахівців енергетичної галузі, зате втратив лідерство і опустився на друге місце в рейтингу для фахівців у сфері інжинірингу та природничих наук, знову поступившись google, а третім знову став»яндекс». Фахівці в області створення контенту і обробки даних вибрали vk, google і «яндекс». Розробники пз віддали перевагу microsoft і ibm, фахівці з промислового виробництва вибрали siemens, а фахівці з автомобілебудування назвали лідером bmw group. Кращим роботодавцем державної сфери та урядових установ став «роскосмос«, в роздрібній торгівлі лідером виявилася ikea, а в банківському секторі — »сбербанк».

Третій рік не змінюється трійка лідерів у рейтингу it-фахівців: google, «яндекс» і microsoft; четвертим тут став «тінькофф банк», який витіснив mail.ru group на п’яте місце. Далі йдуть «сбербанк«, intel,» газпром«, nvidia і»лабораторія касперського». З десятки лідерів цього року випали «газпром нафта», «лукойл»і «роснефть». Збереглася диспозиція в першій четвірці роботодавців для фахівців в гуманітарних науках: google, «яндекс», «газпром» і vk; п’ятою виявилася chanel, далі йдуть microsoft, ikea, bmw group (новачок), «газпром нафта» (опустився з 5 на 9 місце) і l’oréal group.

Згідно universum, пріоритетними критеріями при виборі роботодавців для фахівців є оклад, професійне зростання, можливість високого заробітку в перспективі і стабільна зайнятість. Цього року важливим фактором стала гармонія між роботою та особистим життям, а місце компанії на ринку цікавить працівників вже менше, ніж рік тому.