Google meet допоможе виправити погане освітлення у вашому будинку або офісі поліпшивши якість відео під час конференцій

24

Google продовжує вдосконалювати свій фірмовий інструмент для групового спілкування в мережі за допомогою відеодзвінків.

Минулого року в meet з’явився режиму низької освітленості, а тепер додаток отримало ще одну нову функцію, яка дозволить поліпшити якість відео у випадках, коли джерело світла розміщений позаду вас, що ускладнює роботу камери. В результаті ваше зображення може виявитися затемненим і тьмяним.

Як відомо, на відміну від смартфонів, більшість веб-камер не мають процесора сигналів зображення (isp) для обробки відеопотоку, що може призвести до неправильної оцінки освітленості об’єктів, особливо коли світло надходить через них.

Але тепер, завдяки новій функції, meet автоматично підвищить яскравість вашого зображення надходить з камери, щоб поліпшити видимість, і ви будете виглядати як годиться.

Вам буде автоматично запропоновано включити нову функцію, якщо meet виявить, що ваше відео виглядає неналежним чином і у вас є сумісний пристрій.

Згідно документації служби підтримки, в даний час ця функція доступна тільки в ios і веб версіях meet. Google попереджає, що включення режиму автоматичної настойки яскравості може уповільнити роботу вашого пк.

Джерело

схожі матеріали: