Google представить з pixel 6 підписку на безліч сервісів, розширену гарантію і щорічну заміну смартфона

12

Google готує новий пакет послуг з передплати під назвою pixel pass, який включатиме розширену гарантію і преміальний доступ до декількох сервісів компанії. Про це стало відомо завдяки блогеру брендону лі (brandon lee), який опублікував витекшее зображення з описом підготовлюваного пакету, який буде пропонуватися через google fi і google store разом з покупкою пристроїв pixel.

Pixel pass, мабуть, буде свого роду аналогом програм apple iphone upgrade і apple one. Як і у випадку першої, pixel pass дозволить щорічно оновлювати смартфон і надасть розширену гарантію, і крім цього забезпечить пакет сервісів по підписці як і apple one. Нова програма google може позиціонуватися як спосіб спростити доступ до всіх цих послуг. Також pixel pass, ймовірно, буде вигідніше, в порівнянні з оплатою всіх послуг окремо. Втім, поки невідомо, якою буде вартість цього пакету.

Судячи з документів, pixel pass може об’єднати до чотирьох підписок: youtube premium або youtube music, google one, play pass і google fi. Ці послуги охоплюють потокове передавання відео та музики, хмарне сховище, пакет підписки на додаток та покриття мобільної мережі. Разом з тим немає згадки про хмарному ігровому потоковому сервісі google stadia.

Згідно витоку, розширена гарантія на смартфон буде діяти аналогічно існуючим сервісам google preferred care або device protection, які забезпечують захист від випадкових і механічних пошкоджень. В даний час preferred care доступний тільки в сша, канаді та пуерто-ріко, в той час як device protection пропонується тільки з сервісом google fi в сша. Тобто, pixel pass може бути доступний тільки в північній америці.

У витекшій інформації не згадується, з якими телефонами pixel буде пропонуватися нова пропозиція. Але, враховуючи те, що презентація pixel 6 відбудеться 19 жовтня, цілком можливо, що pixel pass буде представлений в якості доповнення до нового флагманського смартфону.