Гравців здивувала прем’єра wuchang: fallen feathers. Це нахабний клон souls

15

0 гравців здивувала прем’єра wuchang: fallen feathers. Це нахабний клон souls

Китайська студія leenzee games показала прем’єрний ролик wuchang: fallen feathers — майбутнього рольового екшену в стилі dark souls. Гравці не можуть зрозуміти, сміятися їм або плакати.

Що ж не так з китайською dark souls? автори трохи перестаралися, роблячи гру схожою на всіма улюблені тайтли from software. Настільки, що грань між натхненням і відвертим плагіатом стерлася зовсім. Гравці відзначають, що показане виглядає так, ніби dark souls, bloodborne і sekiro змішали в одній ємності — будь-якої власної ідентичності wuchang: fallen feathers не має зовсім. Ось що пишуть гравці:

«це буквально перемішані один з одним dark souls, bloodborne and sekiro, навіть звукові ефекти ті ж. І меню як в sekiro, лол!»,- дивується berkut888 gaming.

«гра настільки схожа на sekiro, що навіть youtube думає, що це sekiro», — зауважує branden walker.

«у боса набір анімацій чудовиська-кровоглота з bloodborne, серйозно», — зауважив thecc keeper.

» я: будь ласка, хоча б не відкривай двері анімацією з sekiro. Знову я: розчарований»,-вкладає спостереження в мем-шаблон just kidding with ahmad.

«гра виглядала непогано, поки героїня не почала бігати«, — помічає дивну» болотну» анімацію руху thecollectivegaming.

До моменту написання новини ролик зібрав 485 тисяч переглядів. 8,2 тисячі геймерів поставили відео лайк, а 4,6 тисячі — дізлайк. Wuchang: fallen feathers повинна вийти в 2024 році.