Hyundai найняла робопса spot від boston dynamics стежити за безпекою на заводі kia

17

Американська boston dynamics, з недавніх пір належить hyundai motor group, почала тестувати робособаку spot на автозаводі kia. Робот стане частиною заводської системи забезпечення безпеки-розробник намагається розширити сферу застосування своїх рішень в промисловості.

Koreatimes.co.kr

Hyundai motor group придбала boston dynamics у японській softbank в червні минулого року. Широко розрекламована робособака spot наділена системою штучного інтелекту, підтримує автономну навігацію, дистанційне керування та інші корисні функції.

За даними hyundai, застосована на підприємстві kia версія spot здатна розпізнавати людей, контролювати локації з підвищеною температурою і повідомляти про потенційну небезпеку пожежі. Завдяки системі дистанційного керування інженери здатні оглядати віддалені промислові зони, не встаючи з робочого місця в офісі. При цьому алгоритми штучного інтелекту дозволяють патрулювати задану територію і по довільному маршруту.

Робот створений спільно boston dynamics і hyundai motor group robotics lab. Остання має намір збирати всілякі дані про результати роботи роботів для подальшого доопрацювання систем з метою використання їх на промислових майданчиках — це допоможе своєчасно розпізнавати всілякі ризики і убезпечити людей.

Примітно, що змусити робособак виконувати «поліцейські» функції придумали не тільки в hyundai. Спеціальна версія spot застосовується в дата-центрі компанії novva data centers.