Ігровий ноутбук acer за передплатою. Доступно, вигідно, зрозуміло

17

Ігри і робочий софт з кожним роком все вимогливіше, але звідки брати гроші на регулярне оновлення техніки? лізти в кабалу кредитів з переплатами зовсім не хочеться, на відміну від бажання йти в ногу з технічним прогресом. Acer і forward якраз пропонують програму підписки з можливістю вибору в кінці терміну: зробити апгрейд або залишити пристрій собі.

Як це працює?

Ця модель оплати — швидше лізинг, ніж підписка в традиційному розумінні. Але яка різниця, якщо вона дозволяє економити? по суті, це новий спосіб придбання техніки і гаджетів, завдяки якому покупець має можливість щороку користуватися актуальним флагманом. Пристрої, які можна придбати таким чином, представлені в широкому асортименті, від ноутбуків початкового рівня до моделей з nvidia quadro на борту.

Найголовніше в сервісі — простота і зручність. Умови відразу видно, ніяких сюрпризів і підводних каменів. Та й виходити з дому не треба, все можна оформити, не встаючи з дивана. Вибираєте ноутбук, заповнюєте заявку онлайн, її за хвилину розглядають і повідомляють про результат. А після схвалення — за допомогою доставки отримуєте нову високотехнологічну іграшку в будь-якій точці росії. Сума виплат буде менше, ніж при оформленні кредиту або розстрочки. Досягається це за рахунок віднімання з ціни пристрою залишкової вартості, тобто приблизно 40%.

Після 18 щомісячних платежів з’являється вибір: оплатити пристрій повністю або зробити апдейт, не виплачуючи залишкову вартість. В крайньому випадку техніку можна просто повернути. При цьому платежі здійснюються будь-яким зручним способом: на сайті або додатку. Така форма покупки дозволяє залишатися на вістрі прогресу, не переплачуючи і не витрачаючи свій час на продаж старих гаджетів, спілкування з покупцями і пошуки найбільш вигідного варіанту. Це зручно.

Від теорії до практики

Як все відбувається насправді? розберемося на прикладі acer nitro 5. Це ігровий ноутбук початкового рівня, побудований на amd ryzen 5 4600h і gtx 1650 ti. У вкладці «ноутбуки «необхідно вибрати умову» можна купувати за передплатою» — там представлені всі моделі, доступні для даної схеми придбання. При виборі пристрою потрапляємо на його сторінку, де детально розписані технічні характеристики та умови придбання за програмою підписки. Але найцікавіше — це вигода від покупки такого типу.

Порівняємо цифри. Якщо брати ноутбук в розстрочку, то при вартості в 81 990 рублів щомісячний платіж складе 4 555 за 18 місяців. А за програмою forward сума виплати за 18 місяців — 61 362 рубля, тобто 3 409 на місяць. При цьому залишкову вартість через 18 місяців, рівну 37 333 рублям, можна не вносити і зробити апгрейд на нову модель безкоштовно. У підсумку вигода перевищує 20 тисяч. Так що програма підписки-привабливий варіант, і чим дорожче пристрій, тим вигідніше справа.

Є і пропозиція для бізнесу. Частину розстрочки оплачує працівник, а підприємство вносить залишкову вартість, не ставлячи ноутбук на баланс. У підсумку все в плюсі: співробітник використовує те, що йому потрібно, а підприємство економить на обладнанні.

Підсумки

Програма підписки — зручний спосіб придбання дорогих пристроїв за невеликі щомісячні платежі. Перевага такого формату полягає в чіткому графіку оплати, зрозумілих умовах і можливості апгрейда на свіжу модель. Можна позбутися від внутрішніх терзань на кшталт» обміняти або не обміняти, брати зараз або потім » і завжди використовувати актуальне залізо.