Ілон маск заявив, що в наступній місії spacex будуть безкоштовний wi-fi і розігрів їжі

20

Сьогодні компанія spacex успішно завершила повністю громадянську місію inspiration4: космічний корабель crew dragon благополучно приводнився біля узбережжя флориди. Єдиною «скаргою» космічних туристів стала увійшла в раціон холодна піца. У відповідь на це глава і власник spacex ілон маск (elon musk) пообіцяв, що в наступній місії будуть організовані безкоштовний wi-fi і розігрів їжі.

Джерело: gadgets.ndtv.com

Повністю цивільна місія spacex inspiration4 тривала близько трьох днів, які справили на членів команди незабутнє враження. Після ряду наукових експериментів знайшовся час і для розваг: космічні туристи транслювали на землю свій виступ з грою на гавайській гітарі в невагомості, спілкувалися з колегами і близькими.

Однак вони висловили одну невелику «скаргу»: в раціон їх першої космічної трапези увійшла піца, але вона була подана холодною. Коли в офіційному твіттері inspiration4 з’явилася інформація про це, пан маск вибачився і пообіцяв, що на кораблі dragon наступного разу з’являться безкоштовний wi-fi і можливість розігріти їжу.

Sorry it was cold! dragon will have a food warmer&free wifi next time:)

— elon musk (@elonmusk) september 17, 2021

По всій видимості, безкоштовний вихід в інтернет буде реалізований за допомогою проекту starlink, над яким зараз працює spacex. Скористатися послугами starlink зараз можуть жителі 14 країн світу, включаючи австралію, канаду, великобританію і сша. Раніше spacex повідомила, що всі члени команди перебувають у доброму здоров’ї і піднесеному настрої. Перед своєю першою ніччю в космосі вони встигли облетіти землю п’ять з половиною разів. Раціон включав в себе чай і каву, піцу (холодну), сендвічі, фрикадельки і різні закуски.

Цивільна місія inspiration4 стартувала з майданчика космічного центру кеннеді 16 вересня — приблизно через 2 місяці після того, як річард бренсон (richard branson) здійснив політ на кораблі virgin galactic, а трохи пізніше на кораблі new shepard відправився в космос джефф безос (jeff bezos).