Індійські новини використовують кадри arma 3, щоб заявити, що пакистан підтримує талібів

7

Індійський новинний канал republic показав кадри з відеоігри arma 3, стверджуючи, що це доказ того, що пакистан допомагає талібам в афганістані.

Кліп, про який йде мова, ви можете побачити нижче, який поширився серед мільйонів глядачів на індійському новинному каналі times now navbharat. Однак, як з тих пір було відзначено фактчекерами boom, кліп взагалі не показує того, що новинні канали стверджують, що він показує. Насправді, це навіть не реальні кадри. Він був знятий з відеоігри arma 3.

Деякі зображення та відео, що надходять з афганістану за останні кілька тижнів, були справді жахливими. Конфлікт триває, оскільки талібан перебуває в процесі відновлення влади над країною після виведення західних військ. Однак, як показує цей приклад, деякі з кліпів, що поширюються як в мережі, так і по новинних каналах, можуть бути представлені в хибному контексті.

Republic — не єдиний новинний канал індії, який поділився відзнятим матеріалом з глядачами. Tnn tv і zee hindustan зробили те ж саме, повідомивши, що в кліпі показано, як пакистанські військово-повітряні сили допомагають бойовикам талібану в панджерській долині. Те, що залишилося від афганської армії, трималося і чинило опір талібам в панджширі.

Кліп, який використовується різними новинними каналами, мабуть, був узятий з відзнятого матеріалу вище. Відео arma 3, яке було розміщено на youtube ще в січні цього року. Що стосується того, яке джерело новин першим заявило, що кадри були пов’язані з талібами, залишається неясним. Кліп, який підтримує канали новин, має водяний знак hasti tv, афганський телеканал, що базується у великобританії.

Тим не менш hasti можливо, отримав кліп від когось, хто, схоже, намагався невдало пожартувати. Фаран джеффрі, який стверджує, що є експертом в аналізі інцидентів, пов’язаних з тероризмом і конфліктами, спочатку опублікував кліп, стверджуючи, що це ексклюзивні кадри того, що згодом повідомили різні новинні канали. У наступному твіті, який ви можете перевірити вище, вони розкривають справжнє джерело кліпу і що вони просто намагалися трохи розважитися, побачивши, скільки людей повелися на це. Виявляється, багато.